REZERVOVANÉ - Rodinný dom s veľkou záhradou v blízkosti centra mesta

Cena:
250 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Trnavská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 171 m2
Plocha pozemku: 1250 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MC380
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj samostatný 5 izbový rodinný dom v širšom centre mesta Senec na Trnavskej ulici.

Rodinný dom o úžitkovej ploche 171 m2 je postavený z tehly hrúbky 300 – 400mm na pozemku o rozlohe 1250 m2. Je čiastočne podpivničený a disponuje pivnicou o rozlohe 50 m2.

Pôvodná časť domu bola postavená v roku 1961 a bola tvorená dvomi izbami, kuchyňou, kúpeľňou a samostatnou toaletou, vedľa ktorej je vstup do pivnice a výstup na povalu.

Následne v roku 1987 bola realizovaná prístavba k pôvodnej časti domu, vďaka ktorej pribudla k domu chodba, 3 nepriechodné obytné izby, špajza a zadný východ, orientovaný do veľkej záhrady.

V roku 2013 prebehla rekonštrukcia, ktorá zahŕňala zateplenie domu polystyrénom, namontovanie plastových okien s 3-sklom vrátane vnútorných hliníkových žalúzií a z prednej strany od hlavnej cesty aj vonkajších roliet.

Strešná doska je železobetónová a strecha je z pálenej škridly.

Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky a ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom, ktorý je umiestnený v kúpeľni.

Na podlahy je použitá kombinácia PVC krytiny a dlažby.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrická energia, plyn, kanalizácia a vŕtaná studňa)

Pozemok o rozlohe 1250 m2 je rozdelený na dve časti. V prednej časti sa nachádza okrasná predzáhradka s trávnikom a ružovými kríkmi, dvor, vedľa domu garáž a za domom sa nachádza letná kuchynka, kurník, udiareň a hospodárska budova.

V zadnej časti sa nachádza veľká záhrada, ktorá je momentálne oddelená bránkou.

 

Aktuálny stav domu ponúka možnosť okamžitej obývateľnosti, ale aj možnosť postupnej rekonštrukcie presne podľa predstáv nového klienta, vrátane možnosti nadstavby jedného nadzemného podlažia.

Veľkým benefitom je veľký pozemok, v súčasnosti využívaný ako záhrada, ktorý je vďaka rovnomernému obdĺžnikovému tvaru s dĺžkou približne 30m a šírkou približne 19m ideálny napríklad na stavbu ďalšieho domu.

 

Lokalita širšieho centra ponúka výbornú dostupnosť do úplného centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktoré je vzdialené približne 800m aj na diaľnicu D1 v oboch smeroch  Bratislavy – Trnava.

V tesnej blízkosti sa nachádzajú obchody ako Kaufland (200m) a Lidl (350m) , alebo neďaleká čerpacia stanica Slovnaft (500m).

Autobusová zastávka je vzdialená približne 800m.

Okresné mesto Senec sa nachádza 25 kilometrov od Bratislavy a 24 kilometrov od Trnavy. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, niekoľko materských a základných škôl, množstvo nákupných možností, pošta a banky.

Nachádzajú sa tu aj známe Slnečné jazerá a Aquapark, ktoré ponúkajú rozmanité možnosti športového vyžitia, rekreácie, kúpania a vodných športov.

Dopravné spojenie poskytuje možnosť využitia železničnej a autobusovej prepravy a zároveň sú dostupné dve priame napojenia na diaľnicu D1, alebo využitie cesty I. triedy I/61 smer Bratislava alebo Trnava.

Cena nehnuteľnosti je 250.000,- Eur.

Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Lux Real s.r.o., Ďurgalova 9, 831 01 Bratislava, IČO: 44812388  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-luxreal.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Čutora
0911854863
michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.