3 izbový byt podľa vašich predstáv

Cena:
170 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Vrakuňa
Ulica: Toryská
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 70 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: JJ62
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii (vyrovnaná podlaha, nové omietky a stierky, vymaľované, zväčšená kúpelňa aj WC, sádrokartónové stropy, kompletná výmena vody, odpadov a elektriny. V byte je predpríprava na inteligentný systém Grenton, Inels, alebo Loxone. 

Byt s rozlohou 65m2 sa nachádza na 1 poschodí zo 4 (nie prízemie). Vo vchode je 8 bytov. Sú tu veľmi dobré susedské vztahy. Predáva sa ako holobyt. Výborná investícia pre tých čo chcú mať byt zariadený podľa svojich predstáv.

Zasklenný balkón s rozlohou 3m2 a k bytu prislúcha aj pivničná kobka 2m2.

Orientácia bytu na dve svetové strany.

Výhodou sú nízke mesačné náklady

Kuchyňa je oddelená od obývacej izby.

WC je tiež samostatné.

LOKALITA : 

Byt sa nachádza v mestskej časti Vrakuňa, ktorá má kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti sú obchody (Lidl, Billa, DM, Terno), reštaurácie, škola, škôlka aj zastávky MHD.

Cena nehnuteľnosti je 170.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.


Kontakt: Jana Jakušová, jana.jakusova-ZVNC-luxreal.sk, tel.: 0911 449 602 


Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Lux Real s.r.o., Ďurgalova 9, 831 01 Bratislava, IČO: 44812388 súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-luxreal.sk

 

Maklér:

makler
Jana Jakušová
0911449602
jana.jakusova-ZVNC-luxreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.