Útulný 3-izbový byt s výhodami Rodinného domu

Cena:
249 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Svätoplukova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 135 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MC213
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj útulný 3 izbový byt v nadstavbe rodinného domu v tesnej blízkosti centra mesta Senec.

Byt o podlahovej ploche 134,74 m2 sa nachádza v nadstavbe rodinného domu a disponuje samostatným vchodom. Prislúcha k nemu spoluvlastnícky podiel na garáži a na spoločnom pozemku, na ktorom sa nachádza prístrešok s krbom a menšie detské ihrisko so šmykľavkou.

Dispozíciu domu tvorí vchod a vstupná chodba so vstavaným šatníkom a špajzou o rozlohe 6 m2 na prízemí, chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, dve obytné izby, chodba na ktorej je vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru a kúpeľňa spojená s toaletou na poschodí.

Nad obývacou izbou sa nachádza povala, ktorú je možné využívať ako ďalší úložný priestor.

Vstup na balkón, ktorý je orientovaný do zadnej časti pozemku je z jednej z izieb.

Kúpeľňa spojená s toaletou je vybavená veľkým sprchovacím kútom.

Vykurovanie zabezpečuje elektrický kotol, na ktorý sú napojené radiátory a ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.

V byte je nainštalovaná klimatizácia s dvomi klimatizačnými jednotkami.

Nadstavba, kde sa byt nachádza bola skolaudovaná v roku 2020 a celý dom prešiel kompletnou rekonštrukciou rovnako v roku 2020.

Byt je napojený na rozvod elektrickej energie, mestskú vodu a kanalizáciu.

Zavlažovanie trávnika je zabezpečené automatickým zavlažovacím systémom, ktorý je napojený na studňu.

K bytu prináleží jedno parkovacie státie na pozemku vo dvore a jedno parkovacie státie na ulici pred domom.

Situovaný len približne 600 m od pešej zóny v centre mesta a približne 600 m od autobusovej stanice.


Okresné mesto Senec sa nachádza približne 20 kilometrov od Bratislavy a približne 24 kilometrov od Trnavy. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, niekoľko materských a základných škôl, množstvo nákupných možností, pošta aj banky.

Dopravné spojenie poskytuje možnosť využitia železničnej a autobusovej prepravy a zároveň sú dostupné dve priame napojenia na diaľnicu D1, alebo využitie cesty I. triedy I/61 smer Bratislava alebo Trnava.

 

Cena nehnuteľnosti je 249.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Lux Real s.r.o., Ďurgalova 9, 831 01 Bratislava, IČO: 44812388  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-luxreal.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Čutora
0911854863
michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.