Pekný 2-izbový byt v Slovenskom Grobe

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Ulica: Stepnice
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 54 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: MC196
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na ulici Stepnice v Slovenskom Grobe. 

Byt o rozlohe 54,06 m2 sa nachádza na 1. poschodí v 1 poschodovom bytovom dome s tromi bytovými jednotkami.


DISPOZÍCIA:

Zo vstupnej chodby je vstup do úložnej miestnosti, spálne, kúpeľne, ktorá je spojená s toaletou a obývacej izby spojenej s kuchyňou. 
Z kuchyne je východ aj na lodžiu.

K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie o výmere 19m2, spoluvlastnícjy podiel na parkovisku aj na spoločnom dvore. Tento dvor je k dispozícii len obyvateľom domu a nachádza sa tu aj altánok so sedením a detské ihrisko.

LOKALITA:

Slovenský Grob sa nachádza len 3km od Pezinka.
Byt sa nachádza v tichej lokalite rodinných domov a v blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, pekáreň, potraviny, zdravotné stredisko, pošta a obecný úrad.

Cena nehnuteľnosti je 165.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk, tel.: 0911 854 863


Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Lux Real s.r.o., Ďurgalova 9, 831 01 Bratislava, IČO: 44812388  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-luxreal.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Čutora
0911854863
michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.