Čiastočne zariadený 3-izbový byt v tichej lokalite

Cena:
570,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Šándorova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 72 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MC102
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový čiastočne rekonštruovaný byt s balkónom a loggiou na Šándorovej ulici v Bratislave, mestská časť Ružinov.

Byt o celkovej výmere 72 m2 a nachádza sa na 2.poschodí v zrekonštruovanom 8.poschodovom bytovom dome s výťahom.

DISPOZÍCIA:
Dispozíciu tvorí vstupná chodba, dve samostatné nepriechodné izby, obývacia izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňa a oddelená toaleta.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený nábytkom aj spotrebičmi a disponuje balkónom aj lodžiou. Nájomca má možnosť priniesť si aj vlastné zariadenie

LOKALITA:
Príjemná tichá lokalita plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Obchody, MHD, bezproblémové verejné parkovanie.

Byt je vhodný pre klientov nefajčiarov bez domácich miláčikov. Ideálny je pre pár, alebo rodinu so starším dieťaťom, ale prípadne aj pre kolegov, kamarátov, alebo aj pracujúcich študentov v maximálnom počte 4 osoby.


Cena prenájmu je 570 Eur  + 110 Eur energie vrátane TV a internetu pre 2 osoby, alebo 150 Eur energie pre 4 osoby.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Lux Real s.r.o., Ďurgalova 9, 831 01 Bratislava, IČO: 44812388  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info-ZVNC-luxreal.sk

Maklér:

makler
Ing. Michal Čutora
0911854863
michal.cutora-ZVNC-luxreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.